Profesjonalne rozwiązania dla Twojej floty
znajdź odpowiedź
Amertrax - Pierwsze kroki
Aplikacja Amertrax działa wyłącznie w przeglądarce Mozilla Firefox (wersja 3.0 i wyższa). By pobrać przeglądarkę kliknij na link http://www.mozilla-europe.org/pl/firefox/. Podczas instalacji postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie.
Podczas pierwszego logowania do systemu Amertrax, wyświetliło się na przeglądarce informacja „to połącznie jest niezaufane”, co to jest?
Przy pierwszym uruchomieniu pojawi się informacja o certyfikacje, który należy zaakceptować by móc korzystać z aplikacji Amertrax. Następnie należy kliknąć na „Pobierz certyfikat”, a potem wybrać „Potwierdź wyjątek bezpieczeństwa”.
Czy Amertrax będzie współpracował z moim pojazdem?
Jeśli interesuje Państwu jedynie jego pozycja (aktualna i archiwalna), prędkość oraz postoje to odpowiedź brzmi TAK. Jeśli Państwo również chcą posiadać dane tj. pomiar paliwa, tankowania, obroty itd. proszę skorzystać z formularza kontaktowego na naszej stronie i podać nam markę, model oraz rocznik pojazdu. Po otrzymaniu w/w informacji będziemy w stanie odpowiedzieć Państwu.
Czy mogę przetestować system?
Oczywiście, że tak. W górnej części strony znajduje się przycisk "DEMO SYSTEMU". Będą Państwo mogli zobaczyć jak system faktycznie działa. Jeśli chcą Państwo przetestować na Amertrax na własnym pojedzie, proszę się skontaktować z nami a my udostępnimy Państwu urządzenie i dostęp do aplikacji do testów!
Dlaczego mam założyć taki system u siebie w firmie?
Każda firma nie ważne z jakiej jest branży potrzebuje systemu zarządczego flotowego dla sprawnego funkcjonowania, wiąże się to ze sprawną logistyką odpowiednim wykorzystaniu wszystkich pojazdów ale przede wszystkim idącymi za tym oszczędnościami czy to pod kątem paliwa, kilometrów prywatnych czy odwiedzanych kontrahentów np. przez przedstawicieli handlowych. We wszystkich tych aspektach można szukać oszczędności i zwiększać efektywność danego przedsiębiorstwa, oraz wyeliminować nadużycia.
Jakie możliwości daje monitoring?
Do największych zalet monitoringu należą: aktualna pozycja, historia przebytych tras (od początku zamontowanego urządzenia w pojeździe/maszynie), komunikację z kierowcą, raportowanie oraz kontrole: wydajności pracy pracowników, prędkości oraz pełen nadzór nad gospodarką paliwową.
Jakie czujniki i wejścia można podłączyć do urządzeń monitorujących GPS?
W ofercie posiadamy szereg czujników i akcesoriów do urządzeń monitorujących GPS– czujniki otwarcia / zamknięcia drzwi, identyfikator kierowcy, cyfrowy pomiar temperatury w ładowni, interfejs między komputerem pokładowym, CAN / FMS a urządzeniem monitorującym GPS. W specjalnych przypadkach możliwe jest podłączenie innych wskazanych przez użytkowników urządzeń.
Czy Amertrax działa w parkingach podziemnych i tunelach?
Usługa GPS działa na zasadzie widzialności satelity. Będąc w tunelu lub parkingu podziemnym aplikacja pokaże nam Brak GPS opisany poniżej, jednakże zapisze w pamięci wszystkie dane i tylko jak wjedzie w zasięg satelity sczyta wszystkie zmagazynowane dane.
Czy montując Amertrax mogę stracić gwarancję na instalację elektryczną w samochodzie?
Nadajniki montowane przez naszą firmę posiadają wszystkie niezbędne homologacje, certyfikaty jakości i norm, które obowiązują na terenie UE. Montując nasz nadajnik nie traci się gwarancji fabrycznej na pojazd.
Czy przy zmianie samochodu można będzie przemontować urządzenie, czy trzeba kupić nowy?
Przy wymianie pojazdu istnieje możliwość przełożenia nadajnika do nowego. Wiąże się to z poniesieniem przez Klienta kosztu demontażu oraz montażu.
Czy Amertrax może rozładować akumulator?
Wysoka jakość wykonania, urządzenie wykonane zgodnie z wymaganiami i zaleceniami producentów pojazdów (jeden z przykładów – brak nadmiernego poboru prądu – oznacza to dla Klienta że nie pojawiają się po dłuższym czasie nieużytkowania pojazdu rozładowane akumulatory pojazdu).